biuro rachunkowe w jarocinie

Zastanawiasz się jakie biuro księgowe w Jarocinie wybrać? Audytor Jarocin oferuje usługi księgowe idealnie dostosowane do każdego rodzaju potrzeb. Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Mała księgowość, oferowana przez biuro rachunkowe Audytor, to kompleksowa pomoc, z której mogą korzystać małe i średnie przedsiębiorstwa przy zakładaniu działalności gospodarczych. Pełne księgi rachunkowe to natomiast usługi księgowe, działające na zasadzie sprawozdawczości lub pełnego outsourcingu finansowo-księgowego, skorzystać mogą z nich spółki komandytowe, komandytowo-akcyjne, spółki akcyjne i spółki z o.o. Rachunkowość nie jest łatwa. Zdajemy sobie z tego sprawę i doskonale rozumiemy każdego kto potrzebuje wsparcia w tym zakresie. Możesz mieć pewność, że nasi specjaliści poświęcą Ci tyle czasu i zaangażowania ile będzie potrzeba, do załatwienia wszystkich formalności!

Kadry i Płace Jarocin – Biuro Księgowe w Jarocinie

Nasze biuro księgowe w Jarocinie świadczy również usługi z obszary takiego jak kadry i płace. To m.in. prowadzenie dokumentacji pracowniczej, prowadzenie i aktualizacja teczek osobowych pracowników, sporządzanie dokumentów kadrowych dotyczących zatrudnionych i zwolnionych pracowników, takich jak, kontrolowanie systemu kadr i wynagrodzeń, umowy o pracę, wypowiedzenia umów o pracę, porozumienia, świadectwa pracy. Biuro Rachunkowe Audytor Jarocin zajmuje się też sprawami jak nadzór księgowy, który obejmuje między innymi pomoc w przygotowywaniu dokumentacji informacyjno-sprawozdawczej, takiej jak deklaracje i sprawozdania finansowe.

Jakie Usługi Świadczy Audytor – Biuro Księgowe w Jarocinie?

O wszystkich usługach księgowych i rachunkowych, które oferuje Audytor – Biuro Księgowe w Jarocinie, możesz przeczytać więcej o aktualnościach dotyczących spraw księgowo-prawnych, takich jak nowy projekt ustawy zmieniający przepisy VAT, VAT na bony towarowe, składki jakie może płacić przedsiębiorca, obowiązki kadrowo – płacowe pracodawcy od 2019 roku, rewolucyjne zmiany w wystawianiu zwolnień lekarskich jak i zmiany w rozliczaniu leasingów samochodów osobowych od 2019 r.

Interesuje Cię konkretny obszar rachunkowo-prawny? Sprawdź ofertę!